1Маршрут
2Информация
3Оферта
Място на вземане
Място на доставяне
Тип автомобил

Senin aracın CMR sigortalıdır
7/24 GPS izleme
Önceliğimiz doğruluk ve sorumluluk sağlamaktır

Yenilik ve dürüstlük sizi her zaman bize geri getiriyor

Çünkü biz lideriz

15 yılı aşkın bir süredir zirvedeyiz, çünkü bunu kendimiz olarak kabul ettik.
arabalarınızı belirlediğiniz seviyeye getirmek için kişisel görev
yer. Diğerleri bahaneler uydurup ararken
tavizler, lider sadece işi halleder.

Çünkü biz öncüyüz

Reuven Trans, İspanya ve Fransa’dan otomobil ithalatı konusunda risk alan ve bahse giren ilk kişi oldu, bu nedenle bu iki ülkenin herhangi bir yerinden en iyi know-how ve (yurtiçi bayiler arasında takipçilerimizin yaptığı şey bu değil) nakliye sunuyoruz. Her zaman yeni destinasyonlar üzerinde çalışıyoruz çünkü bizim için ulaşılmaz yerler yok.

Çünkü yeni kamyonlarımız var

15 yıldan fazla zirvedeyiz, çünkü araçlarınızı belirttiğiniz yere getirmeyi kişisel görevimiz olarak kabul ettik. Diğerleri bahaneler uydurup uzlaşma arayışındayken, lider işi halleder.

Hızlı ve güvenli
araç ithalatında lider

15 yılı aşkın bir süredir, tüm araba teslimatı rakipleri, römorklarımızı arkadan izliyor.

Araba depolama

Müşterimiz olarak, araçlarınızın bizim yanımızdan depolanması için harcanan zaman açısından ücretsiz ve sınırsız olarak alacaksınız.

Otopark yönetimi

Ayrıca büyüküz çünkü Avrupa’nın çoğuna hizmet veriyoruz
Avrupa’nın her yerinden nakliye şirketleri, Avrupa pazarının taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayan araç teslimi için Ruven Trans ile ortaklık yapıyor. Hizmet kalitesi ve tüm otopark yönetimi süreci için uzun bir geleneğe ve demir garantilerine sahibiz. Ofis, servis istasyonu ve sürücülerimiz arasındaki bağlantı optimize edilmiş, hızlı ve verimli ve önceliğimiz ve iddiamız müşterilerle tam iletişimdir.
Sadece 50 yeni taşıyıcı aracımız değil, aynı zamanda yerleşik lojistik süreçleri olan bir nakliye ekibimiz var. Avrupalı ​​nakliye şirketleriyle olan ortaklığımız, bir araç teslimat şirketi olarak gelişmemize yardımcı oluyor. Yıllık bazda on binlerce otomobil taşıyoruz, bu da bizi Bulgaristan ve Avrupa’daki otomobil ithalat şirketleri arasında lider yapıyor.

Преди си мислех, че поръчване и доставка на коли от чужбина е дълъг и сложен процес от началото до края си. И се оказах права. С помощта на Рувен обаче всичко мина много плавно и спокойно. (Aвтокъща AUTO GOLD)
Любомир Паничерски
Нямам нужното време за разправии с документации и докарване на кола от чужбина. Затова съм много щастлив, че от Рувен поемат тази грижа и ми спестяват излишни усилия и пари. (Aвтокъща И.И.И. Ауто)
Ивайло Иванов
Отново и отново използваме услугите на Рувен Транс за докарване на коли от Германия, Франция, Испания и други части на Европа. Просто с тях винаги сме сигурни в качеството на колите и в безаварийния превоз. (Aвтокъща SIMAUTO)
Мирослав Шаламанов

Bizi ara ve bizi bulacaksın